Poszukujesz materaca dla siebie lub twoich bliskich, który wesprze kręgosłup? Zastanawiasz się, jaki produkt wybrać dla osoby starszej, która zmaga się z przykrymi dolegliwościami i bólem? Przeczytaj artykuł, by dowiedzieć się, co możemy Ci zaoferować. 

Przemyślana konstrukcja 

Nasza pierwsza propozycja to materac Hilding Cha-Cha. Jest to produkt, który skonstruowano, bazując na sprężynach kieszeniowych. Każda z nich pracuje osobno, co zapewnia seniorom wysoką elastyczność i dopasowanie się do ich wymagań. Materac jest odpowiednio twardy, by mógł amortyzować kręgosłup i stanowić wsparcie dla całego ciała. Po obu stronach produktu, wstawiono elementy zrobione z pianki Velvet Touch, która cechuje się niebywałą sprężystością i optymalną twardością. Materac Hilding Cha-Cha został wzbogacony o dodatkowe warstwy filcu. Jest to idealny produkt dla seniorów, ponieważ jest w stanie zagwarantować stabilizację, amortyzację oraz potrzebne w starszym wieku wsparcie. Co więcej, Hilding Cha-Cha ułatwia obracanie się i wstawanie z łóżka. Możesz być pewien, że kupując materace dla seniora dostępne na naszej stronie, zyskujesz gwarancję bezpieczeństwa i komfortu.

Innowacyjne rozwiązania

Materace dla seniora - na które warto zwrócić uwagę?Drugi produkt, który stworzono z myślą o seniorach to Hilding Dance. Jego produkcja została skrupulatnie przemyślana, co pozwoliło wykorzystać uniwersalne rozwiązania. Do jego stworzenia wykorzystano drobne sprężynki Pocket Plus, które wpływają na sprężystość i elastyczność materaca. Do skonstruowania wierzchniej warstwy, użyto niezwykle elastycznej pianki HR, która zapewnia seniorom odpowiednie podparcie. Wykorzystano też piankę FloFom o chłodzących właściwościach, która znacznie wpływa na jakość snu i pomaga odprężyć zbolałe mięśnie i stawy. Pokrowiec, w który ubrano produkt – Italiano, ma za zadanie niwelować nieprzyjemne zapachy oraz jest antyalergiczny. Hilding Dance gwarantuje wysoką elastyczność punktową i dopasowuje się do sylwetki. Sprezentuj swoim rodzicom ten produkt, by zatroszczyć się o nich.

Wsparcie kręgosłupa 

Materace do spania powinny zapewniać odpowiednie wsparcie kręgosłupa, szczególnie osobom starszym. W tym celu warto zakupić materac Hilding Step. Jest to produkt zrobiony ze sprężyn kieszeniowych, które pozwalają na optymalne wsparcie kręgosłupa oraz całej sylwetki. Dzięki przemyślanej produkcji, materac zapewnia amortyzację oraz stabilizację kręgosłupa. Hilding Step to produkt dedykowany seniorom, którzy skarżą się na bóle pleców, co powoduje bezsenność i brak energii na drugi dzień. Osoby starsze, które wypróbowały ten produkt na sobie, przyznają, że zauważyli znaczną ulgę w bólu oraz poprawę jakości snu.

Wybór materaca do spania powinien być dobrze przemyślany. Materace Hilding dla seniorów to gwarancja wygody i bezpieczeństwa. Wejdź na naszą stronę ABC Snu i zamów swój egzemplarz już dziś!