Prawidłowy wypoczynek jest kluczowy do tego, aby kolejny dzień był efektywny. Umożliwić go może między innymi materac, który został prawidłowo dobrany do potrzeb użytkownika, to znaczy jego wagi, wzrostu czy stanu zdrowia. Jednak czy coś jeszcze ma znaczący wpływ na sen i nasze zdrowie? Okazuje się, że tak i jest to odpowiednia stabilizacja kręgosłupa. Który materac najlepiej podeprze kręgosłup, a tym samym zachowa jego fizjologiczne krzywizny?

Co warto wiedzieć o materacach od Hilding Anders?

Materace od Hilding Anders produkowane są z myślą o zapewnieniu użytkownikowi jak najbardziej zdrowego oraz regenerującego snu. Cały sztab specjalistów z wieloletnim doświadczeniem nieustannie działa nad doskonaleniem oferty, która z każdą kolejną kolekcją owocuje w jeszcze lepsze, bardziej komfortowe produkty. Głównymi czynnikami, które przyświecają produkcji każdego materaca, są:

  • ergonomia, która odpowiada za odpowiednie dopasowanie się materaca do kształtów ciała,
  • mikroklimat, który uniemożliwia rozwój pleśni czy grzybów – służą temu antyalergiczne komponenty odprowadzające wilgoć i poprawiające cyrkulację powietrza,
  • higiena, która ułatwia zachowanie materaca w czystości.

Dobry materac? Sprawdź ofertę Hilding Anders!Ponadto materace Hilding Anders poddawane są różnym testom, które na celu mają sprawdzić ich wytrzymałość oraz trwałość. Warty uwagi jest także fakt, że wszystkie produkty, które wytwarza Hilding Anders są tworzone zgodnie z aktualną ustawą o ochronie środowiska naturalnego – odpady są segregowane, a szkodliwe substancje niestosowane. Ciekawostką jest, że Hilding Anders produkuje materace zarówno pod własnymi markami jak Hilding czy Curem, ale także dla innych firm pod ich markami, takimi jak: Natura i Galaxy dla Agata Meble, Immensity dla Black Red White. Współpraca w zakresie produkcji dotyczy także mniejszych firm takich jak Pan Materac, Senpo i EMBE Sp. z o.o. Dla ostatniej z wymienionych powstała szczególna kolekcja – prozdrowotne materace SleepMed.

 

Wyjątkowość materacy SleepMed – na czym polega?

Materace SleepMed to niezwykłe produkty posiadające właściwości prozdrowotne, które z pewnością docenią wszyscy miłośnicy komfortowego snu. Ich bezpieczeństwo oraz jakość potwierdza między innymi certyfikat Szwajcarskiej Instytutu AEH. Materace SleepMed należą do materacy o statusie wyrobu medycznego – jako materace ortopedyczne gwarantują dobrze przespaną noc, prawidłowe podparcie kręgosłupa oraz regenerację mięśni. Cechują się także możliwością regulacji twardości, przez co w łatwy sposób można dopasować odczuwalną twardość i komfort do swoich potrzeb. Dbają także o spokojnie przespaną noc alergików – wszystko za sprawą technologii Airforce, która usprawnia cyrkulację powietrza wewnątrz produktu nie dopuszczając do rozwoju szkodliwych dla zdrowia i alergennych drobnoustrojów. Wśród materacy SleepMed wyróżnić można materace sprężynowe i materace piankowe – każdy z nich posiada warstwę innowacyjnej pianki termoelastycznej, która reaguje na temperaturę ludzkiego ciała oraz dotyk, przez co w najlepszy sposób może dopasować się do naturalnych krzywizn. W ten sposób zapewniają niebywałą wygodę i optymalne podparcie, a dodatkowo nie ulegają odkształceniom i redukują drgania. Polecane są szczególnie osobom ze schorzeniami kręgosłupa, aby ulżyć im w cierpieniu, jednak spać na nim mogą także osoby, które chcą się po prostu porządnie wyspać lub zadbać profilaktycznie o plecy. Rozważasz zakup tego typu produktu? Odwiedź sklepy z materacami SleepMed!

Materace od Hilding Anders zapewniają zdrowy oraz niezwykle regenerujący sen poprzez swoja ergonomiczną i higieniczną budowę. Nadają się dla osób w każdym wieku niezależnie od stanu zdrowia, a szeroki wybór umożliwia jak najdokładniejsze wybranie modelu wedle indywidualnych preferencji.