Spanie w jednym łóżku z ukochaną osobą zbliża do siebie partnerów oraz umożliwia pogłębianie łączącej ich więzi. Jednak, niestety dość często chwile te są negatywnie wspomniane, a wszystko przez poranny ból pleców czy niskiej jakości wypoczynek. Zatem, jaki materac wybrać do łóżka małżeńskiego, aby zapewnił zdrowy i efektywny wypoczynek obojgu partnerom? 

Czym powinien charakteryzować się materac dla par?

Sypialnia małżeńska powinna zapewnić wysokiej jakości wypoczynek partnerom. Z uwagi na to, warto wyposażyć ją w komfortowe podłoże do spania, takie jak materace Fit.4.Sleep. Są to produkty, które zostały stworzone z materiałów nie nasilających alergii oraz hamujących rozwój pleśni, dzięki czemu umożliwiają zdrowy sen w higienicznych warunkach. Oprócz tego dostępne są w dwóch wersjach – jako modele piankowe lub sprężynowe, które są szczególnie zalecane parom z uwagi na wysoką elastyczność punktową oraz redukcję efektu fali, przez co ruch jednej osoby nie wpływa na sen drugiej. Dobry materac dla par powinien być przede wszystkim dopasowany do potrzeb użytkownika, dlatego możemy postawić na jeden wspólny produkt, lub dwa osobne, ale umieszczone w jednym łóżku.

Łóżko małżeńskie - dlaczego warto wyposażyć je w materace Fit.4.Sleep?Dlaczego warto wybrać materace Fit.4.Sleep?

Materace Fit.4.Sleep to wysokiej jakości produkty, które są w stanie zapewnić spokojny i przede wszystkim komfortowy sen parze. Jest to spowodowane licznymi czynnikami, do których zaliczyć można:

  • właściwości antyalergiczne,
  • optymalną wentylację wypełnienia,
  • dwie twardości,
  • dwa rodzaje wypełnienia (modele piankowe lub sprężynowe).

Co więcej, w ofercie dostępne są nie tylko wąskie materace 80×200 cm, ale także szerokie, idealne dla par modele 180×200 cm.

Czym się kierować wybierając materace Fit.4.Sleep?

Najlepszy materac dla par to taki, który jest odpowiednio dopasowany do aktualnych potrzeb oraz preferencji obu użytkowników. Z uwagi na to, warto już dziś wiedzieć, co uwzględnić przy ich wyborze. Niezależnie od tego, czy decydujemy się na dwa węższe modele (np. materace 90×200 cm) czy jeden szerszy (np. 180×200 cm) powinniśmy kierować się:

  • wzrostem i wagą użytkowników,
  • preferowaną twardością,
  • stanem zdrowia kręgosłupa,
  • rodzajem wypełnienia,
  • właściwościami wybranego modelu.

Na sen przeznaczamy średnio ⅓ swojego życia, dlatego warto zadbać o komfortowe warunki panujące w łóżku. W dużej mierze odpowiadają za to dopasowane do łóżka małżeńskiego materace, dlatego nie czekajmy i już dziś wybierzmy model dla siebie i partnera!

Sprawdź ofertę na stronie sklepu SleepingHouse!