Na współczesnym rynku mamy dostęp do różnego rodzaju produktów do spania. Wśród nich wyróżnić można przede wszystkim materace, czyli główny element wyposażenia łóżka. Różnią się one między sobą budową, właściwościami oraz cechami, przez co jedne są bardziej, inne mniej uniwersalne. Materace SleepMed to unikalne modele, które są w stanie sprostać oczekiwaniom każdego użytkownika.  W jaki sposób? 

Materace SleepMed a innowacyjna technologia Airforce

Technologia Airforce początkowo brzmi dość tajemniczo, jednak tak naprawdę odpowiada za zrewolucjonizowanie właściwości pianki. Otóż oznacza ona specjalną, wielostrefową technologię nacinania pianki w tzw. kratki wentylacyjne. To właśnie dzięki nim materace SleepMed są w stanie zapewnić maksymalny obieg powietrza wewnątrz wypełnienia, a także:

  • odprowadzić nadmiar ciepła oraz wilgoci,
  • nadać produktom właściwości ortopedycznych,
  • w pozytywny sposób wpłynąć na antyalergiczność,
  • zapewnić alternatywę dla osób niepreferujących sprężyn.

Materace SleepMed a możliwość regulowania wartości

Czym wyróżniają się materace SleepMed?Twardość to jeden z czynników, które należy brać pod uwagę przy wybieraniu odpowiedniego dla siebie modelu. Stanowi ona subiektywne odczucie, które uzależnione jest w dużej mierze od wagi, wzrostu oraz preferencji użytkownika. Warto dopasować ją we właściwy sposób, gdyż zbyt miękki lub twardy materac uniemożliwia właściwe wsparcie kręgosłupa. A czym wyróżniają się produkty od SleepMed? Przede wszystkim materace SleepMed mają możliwość regulowania twardości, dzięki czemu możemy stworzyć cztery lub sześć różnych rodzajów twardości! Jest to możliwe poprzez wykorzystanie wewnątrz maty kokosowej, którą w każdej chwili można wyjąć oraz odpinanego topu. Taka cecha pozwala na idealne dopasowanie się do użytkownika, w tym nastolatków oraz osób, które w krótkim czasie szybko zmienią swoją aktualną wagę.

Materace SleepMed a unikalne pokrowce 

Niezależnie od tego, czy to poduszka, czy też matrac – każdy produkt ma swój pokrowiec. W przypadku podłoża do spania od SleepMed są to dwa unikalne pokrowce, różniące się między sobą licznymi właściwościami. Wyróżnia się tutaj przede wszystkim pokrowiec Merced, który zapewnia wysoką oddychalność wkładu oraz jest delikatny w dotyku. Co więcej, jest w stanie zagwarantować przyjemny efekt masażu. Drugim modelem jest pokrowiec Probiotex, wykorzystujący technologię aktywnych probiotyków, które są w stanie zmniejszyć ilość alergenów roztoczy kurzu domowego na powierzchni materaca o 93,7%. W ten sposób korzystnie wpływają na świeże, czyste i antyalergiczne warunki snu.

Każdy z nas może już dziś wyspać się w komfortowych warunkach, wystarczy tylko zainwestować w materace SleepMed. Dzięki swoim unikalnym właściwościom mamy pewność, że wybrany model posłuży przez wiele lat, a także będzie w stanie dopasować się do naszych potrzeb oraz preferencji – zwłaszcza pod kątem twardości!

Materace SleepMed polecane przez https://www.zdrowykregoslup.pl/