Świadomość związana z wpływem komfortowego snu na życie wciąż wzrasta, dlatego staramy się wybierać coraz lepsze rozwiązania w przypadku materacy do spania. Każdy, kto choć raz dokonywał takiego wyboru, zdaje sobie z pewnością sprawę, że jest to wiele informacji, które trzeba przyswoić przed dokonaniem zakupu, by całkowicie świadomie podjąć właściwą decyzję. Liderem w branży jest jednak Hilding Anders – gwarantuje wysoką jakość wykonania oraz realny wpływ na zdrowie użytkowników jego produktów. Sprawdź, dlaczego warto wypróbować materace Hilding!

Początek marki Hilding Anders

Nie każdy wie, że historia marki sięga aż 1939 roku, gdy Hilding Andersson w swoim warsztacie na południu Szwecji stworzył pierwszy materac. To stamtąd wywodzi się początek najpopularniejszej dziś marki materacy. Rodzinny biznes został przejęty następnie przez syna Hildinga, Olle, który do zakorzenionej tradycji, pasji i zaangażowania ojca dołożył swoje pomysły w postaci innowacyjnych rozwiązań oraz skutecznych działań. Całość spowodowała, że świat szybko usłyszał o dokonaniach rodziny Anderssonów, co dziś skutkuje sprzedażą ich produktów w 60 krajach i tysiącach różnych sklepów. Choć lata mijają, to nie zmienia się dbałość o komfort użytkowników zarówno w trakcie całonocnego snu, jak i popołudniowej drzemki. Dzięki temu Hilding Anders obejmuje dziś stanowisko lidera w branży, najchętniej wybieranego przez użytkowników materacy.

Wartości marki Hilding Anders. Dlaczego warto?

Materace Hilding - dlaczego warto zwrócić na nie uwagę?Każdy produkt, który wchodzi w skład oferty Hilding Anders, to gwarancja najwyższej jakości wykonania, która przełoży się bezpośrednio na zdrowie użytkowników. Marka stawia na bycie zawsze o krok przed konkurencją, dzięki czemu posiada zawsze innowacyjne rozwiązania. To właśnie wpływa na bycie liderem na rynku. Co więcej, każdy produkt powstaje z myślą o tysiącach różnych użytkowników i ich potrzeb zebranych w jednym miejscu. Marka wysłuchuje wszelkich opinii oraz próśb o wprowadzenie zmian, co skutkuje tworzeniem coraz to nowszych materacy.

Wyroby medyczne SleepMed

Hilding Anders w swojej ofercie proponuje także rozwiązanie dla tych, którzy mają wyjątkowo wysokie oczekiwania i trudno im znaleźć odpowiedni materac na rynku. Linia SleepMed produkowana na potrzeby poznańskiego dystrybutora materacy EMBE Sp. z o.o. to produkty cieszące się certyfikatem wyrobów medycznych potwierdzonym przez badania Instytutu AEH. W jej skład wchodzą przede wszystkim materace piankowe, których wykonanie składa się z najwyższej jakości pianki VitaRest. Termoelastyczne wykończenie wpływa na odpowiednią regenerację mięśni, pozwalając na komfortowy wypoczynek. Materace ortopedyczne SleepMed natomiast to rozwiązanie przeznaczone zwłaszcza dla tych, którzy z powodów zdrowotnych nie mają możliwości wstania z łóżka. Produkty Hilding dbają o to, by redukować odleżyny i pozwalać na sen przez całą noc.

Marka Hilding to popularna i lubiana opcja na zakup materaca. Nic dziwnego! Producent dba o najwyższą jakość w najmniejszym szczególe. Zapraszamy do sklepów z materacami SleepMed, by na własne oczy przekonać się, dlaczego warto zakupić podłoża produkowane przez Hilding Anders.