Człowiek średnio przesypia od 6 do 9 godzin na dobę, co w przeliczeniu na lata zajmuje aż ⅓ życia. Warto czas ten spędzić na jak najlepiej dopasowanym materacu, który zapewnia optymalne podparcie kręgosłupa, regenerację mięśni oraz dobre samopoczucie. Najlepszym wyborem będzie materac, który wykonany został z najwyższej jakości materiałów, z użyciem nowoczesnych technologii oraz wyprodukowany jest przez znanego i wiodącego producenta. To właśnie gwarantują materace Hilding. Jednak gdzie najlepiej je kupić?

Sklepy stacjonarne, a sklepy internetowe

Zakup materaca powinien się opierać o prawidłowe dobranie indywidualnych preferencji. Oznacza to, że aby kupić dobry materac należy wziąć pod uwagę:

  • twardość materaca – powinna być tym większa, im cięższy jest użytkownik,
  • dla kogo on jest – nastolatkowie, pary, a także seniorze, każda osoba z tej grupy potrzebować będzie innego rodzaju materaca,
  • stan zdrowia – wybór materaca opierać się powinien o dopasowanie go stanu kręgosłupa, ponieważ dla osób ze schorzeniami oraz ciężkimi chorobami dedykowany jest materace o statusie wyrobu medycznego.

Gdy tylko decydujemy się na konkretny model, który swoimi cechami będzie idealnie odpowiadał potrzebom użytkownika, to pozostaje nam jego zakup. W tym celu można udać się do sklepu stacjonarnego w okolicy, ponieważ materace Hilding produkowane są nie tylko pod własnymi markami jak Hilding czy Curem, ale także dla Natura i Galaxy dla Agata Meble, Immensity dla Black Red White, Pan Materac czy EMBE Sp. z o.o. Jednak nie ma gwarancji, że wybrany przez nas model na pewno będzie dostępny w danym salonie materacowym, dlatego o wiele bezpieczniejszą i bardziej polecaną opcją jest zakup bezpośrednio na stronie sleepinghouse.pl lub alematerace.pl. Zakup online możliwy jest w każdej chwili, dzięki czemu oszczędzany jest czas oraz istnieje niemalże stuprocentowa gwarancja, że wybrany model będzie dostępny.

Rodzaj oferowanych przez Hilding materacy

Materace Hilding - najlepsze sklepy stacjonarne i internetoweW ofercie Hilding Anders znajduje się niezwykle dużo różnorodnych materacy, dzięki czemu można wybrać ten jedyny, właściwy. Dostępne są modele materacy piankowych, w których zastosowana została pianka wysokoelastyczna, termoelastyczna lub lateksowa. Materace piankowe mogą posiadać także kombinacje tych pianek, dzięki czemu posiadają liczne, cenne zalety. Wyróżnić można także materace sprężynowe, które w zależności od ilości sprężyn osadzonych w indywidualnych kieszonkach dzielą się na materace kieszonkowe, materace multipocket oraz materace Pocket Plus. Hilding Anders oferuje także połączenie materaca piankowego z materacem sprężynowym, tworząc w ten sposób niezwykłą hybrydę. Materace hybrydowe cechują się wieloma zaletami, jakich zwykły materac nie może uzyskać. Ponadto w asortymencie są także materace nawierzchniowe, materace o statusie wyrobu medycznego oraz specjalnie dedykowane młodszym – materace dziecięce i młodzieżowe.

W ofercie Hilding wyróżnić można wiele rodzajów materacy, z czego każdy z nich posiada indywidualne zalety, które korzystnie wpływają na odczuwalny komfort oraz efektywność snu. Dokonując zakupu poprzez strony internetowe można wiele zyskać – oszczędzić czas na dojazd do sklepu, nie kłopotać się z transportem materaca oraz mieć pod ręką szeroką gamę produktów.