Wybierając odpowiedni materac dla swojego dziecka, warto wziąć pod uwagę, jakie funkcje powinien spełniać i określić swoje oczekiwania co do produktu. Przeczytaj artykuł, by dowiedzieć się, dlaczego warto zdecydować się na Hilding Funky.

Regulacja i wielofunkcyjność

Kupując materac dla dziecka, rodzice mają nadzieję, że wytrzyma on długie lata. Warto wybrać taki produkt, który dostosuje się do zmieniających się potrzeb nastolatka, remontów jego pokoju i będzie spełniać wiele funkcji. Hilding Funky to świetnej jakości materac przeznaczony dla dzieci w wieku szkolnym. Odpowiednia wysokość sprawia, że będzie on doskonały do łóżek piętrowych oraz wysuwanych – wymieniając łóżko nie będziesz musiał inwestować w nowy materac. Ponadto, produkt jest dwustronny, dzięki czemu dostosujesz poziom twardości do preferencji dziecka. Jeśli stelaże są regulowane, materac również idealnie się sprawdzi, z powodu swojej elastyczności i plastyczności. Twoje dziecko będzie mogło nie tylko komfortowo spać w nocy, ale również odpoczywać na łóżku w trakcie dnia, np. czytając książkę lub oglądając ulubiony serial. Materace Hilding odznaczają się wygodą i funkcjonalnością i na pewno spełnią wymagania nastolatka i jego rodziców.

Dobór materaca, a alergeny

Jakie potrzeby spełni materac Hilding Funky?Kolejnym ważnym czynnikiem, wpływającym na wybór materaca, powinien być skład materiałów, z których został wykonany. Jeśli twoje dziecko jest alergikiem, musisz zwrócić szczególną uwagę, czy produkt nie zawiera substancji, mogących wywoływać alergie. Materac Hilding Funky został odznaczony certyfikatem Oeko-Tex Standard 100, który potwierdza, że produkt jest całkowicie bezpieczny i nie ma szkodliwego wpływu na zdrowie. Co więcej, do jego produkcji nie użyto żadnych surowców alergogennych. Gwarantujemy Ci całkowite bezpieczeństwo. Ponadto, pokrowiec Young wyprodukowano z trwałego materiału, który można prać w temperaturze do 60 stopni Celsjusza. Pozwala to na usuwanie nagromadzonych bakterii i pomaga utrzymać higienę produktu.

Wspomaganie kręgosłupa

Każdy rodzic zdaje sobie sprawę, jak ważnym okresem w życiu człowieka jest dojrzewanie, rozwój i wzrost. Materace do spania zapewniają odpowiednią amortyzację kręgosłupa dziecka i pomagają w utrzymaniu prawidłowej pozycji podczas leżenia. Twardość Hilding Funky jest dostosowana do rozwijającego się ciała dziecka i wspomaga prawidłową pracę kręgosłupa. Dzięki temu nastolatek będzie rósł prawidłowo i istnieje mniejsze ryzyko wystąpienia wad postawy. Poza tym, materiał, z którego wykonano pokrowiec doskonale przepuszcza powietrze, co również wpływa korzystnie na komfort i jakość snu.

Materac Hilding Funky z powodzeniem może być używany z różnego rodzaju stelażami i przez osoby, o różnych preferencjach. Jeśli cenisz sobie wysoką jakość i wygodę to zachęcamy Cię do odwiedzenia naszego sklepu i zakupu tego wyjątkowego produktu.

 

Materac polecany przez: https://www.zdrowykregoslup.pl/