Coraz częściej aranżując sypialnie, zwracamy uwagę na to, jakie produkty kupujemy nie tylko pod względem ich wyglądu czy funkcjonalności, ale również ich wpływu na środowisko. Dlatego wybierając podłoże do spania, warto postawić na materace naturalne. Dowiedz się, czy model Hilding Aspre sprawdzi się w Twojej sypialni!

Dlaczego warto postawić na materace naturalne?

W każdej sypialni najważniejszym elementem wyposażenia jest materac. To właśnie on zapewnia nam zdrowy i wartościowy sen. Jednak kupując nowy model, możemy zadbać nie tylko o siebie, ale i o środowisko. Z myślą o nim powstała nowa kolekcja Hilding, w skład której wchodzą materace naturalne. Jakie są tego typu produkty? Podstawową różnicą między produktami klasycznymi jest to, że pozostawiają one o wiele mniejszy ślad środowiskowy. Zbudowane zostały z surowców podlegających recyklingowi. W ich wnętrzu znajdziesz len, bawełnę organiczną, olejek rycynowy czy olejek sojowy.

Hilding Aspre – jak jest zbudowany? 

Materace naturalne - czy Hilding Aspre sprawdzi się w Twojej sypialni?Decydując się na materac naturalny warto rozważyć zakup modelu Hilding Aspre. Produkt ten w swoim składzie posiada dwie pianki. Po jednej stronie znajdziemy piankę wysokoelastyczną HR Bio. Zapewnia ona doskonałą elastyczność i optymalną wentylację wkładu. Natomiast druga strona materaca zbudowana jest z pianki NATURALIS®. Charakteryzuje się ona mniej jednolitą strukturą komórkową od standardowej pianki. Takie rozwiązanie zapewnia jeszcze lepszy komfort wypoczynku poprzez właściwe podtrzymywanie ciała na całej jego długości. Dodatkowo do produkcji tego materaca użyto naturalnych olejów zamiast związków chemicznych. We wnętrzu Hilding Aspre wykorzystano olejek rycynowy oraz olejek sojowy. Materac jest dwustronny, dlatego możemy zmienić poziom twardości, przekładając go na drugą stronę. Zaletą jest także 7 stref twardości. Każda z nich podpiera inną cześć ciała we właściwy sposób. Produkt ten jest nie tylko wygodny, ale również bezpieczny dla środowiska. Ponadto producent oferuje na niego 15 lat gwarancji, co daje Ci pewność, że posłuży on przez lata.

Model Hilding Aspre – sprawdź, dla kogo będzie dobrym wyborem

Materac ten sprawdzi się doskonale w przypadku par. Dzięki swojej wysokiej elastyczności punktowej wkład zapewnia dopasowanie do ciężaru ciała oraz optymalne jego podparcie. Za sprawą wykorzystania tego rodzaju pianek partner śpiący obok nie odczuwa ruchów drugiej osoby, dzięki temu niweluje się problem nadmiernego wybudzania. Również w przypadku alergików Hilding Aspre jest bezpiecznym rozwiązaniem. Jego budowa opiera się na wysokoelastycznej piance HR Bio, która została nasączona olejkiem sojowym. Użycie go sprawia, że jest on bardzo dobrym wyborem dla osób cierpiących na różnego rodzaju alergie oraz posiadających wrażliwą skórę.

Materace naturalne to produkty, które zapewnią Ci nie tylko komfortowy sen, ale będą jednocześnie przyjazne dla środowiska, co w dzisiejszych czasach staje się niezwykle ważne. Nie zwlekaj dłużej i zadbaj o wypoczynek najwyższej jakości z Hilding Aspre.

Materac Aspre, jak i wszystkie materace marki Hilding znajdują się w ofercie sklepu SleepingHouse.
W ofercie tego internetowego studia snu znajdują się materace we wszystkich popularnych rozmiarach takich jak:
Materace 80×200, 90×200, 100×200, 120×200, 140×200, 160×200, 180×200 cm. Jest to autoryzowany sklep producenta Hilding Anders.

Sprawdź ofertę na stronie sklepu SleepingHouse!

Materace Hilding polecane przez https://www.zdrowykregoslup.pl/