Chyba każdy rodzic zgodzi się ze stwierdzeniem, że warto próbować wszystkiego, by zadbać o błogi sen swojego maluszka. W końcu spokojny nocny wypoczynek pociechy to również szansa na odpoczynek dla rodziców. Szumisie to zabawki, które powstały właśnie z myślą o najmłodszych – ich niesamowite właściwości sprawiają, że zasypiają w mgnieniu oka.

Zabawki do usypiania – jak działają?

Szumiące misie usypiają dzieci, ponieważ emitują przyjazny noworodkom szum. Są to dźwięki bardzo podobne do tych, które były słyszalne w brzuchu mamy podczas ostatnich miesięcy. Nic więc dziwnego, że tak doskonale uspokajają dzieci i sprawiają, że te czują się bezpiecznie i komfortowo. Maskotki powstają z certyfikowanych materiałów, a ich kształty i kolory trafiają w gusta wszystkich rodziców. Zabawki są bowiem utrzymane w pastelowych kolorach, które pasują do pokoju każdego maluszka. Szumisie są dostępne w wielu różnych rozmiarach, które zostały dobrane tak, by zapewniały wygodę i bezpieczeństwo.

Funkcjonalność i łatwość w obsłudze

Zabawki do usypiania dla najmłodszychZabawki do usypiania stworzone przez Anię Skórzyńską są popularne również ze względu na to, że są niezwykle funkcjonalne i łatwe w obsłudze. Osoby zainteresowane zakupem mają do wyboru standardową maskotkę, miniaturową wersję w formie zawieszki lub misia z przyjemnym w dotyku kocykiem. Każdy rodzic może więc wybrać rodzaj maskotki zgodny ze swoimi preferencjami i potrzebami. Na uwagę zasługuje również fakt, iż mechanizm znajdujący się wewnątrz zabawki jest niezwykle łatwy w obsłudze. Rodzaj szumu oraz głośność można zmieniać za pomocą jednego przycisku. Dodatkowym atutem jest także możliwość prania maskotki – wystarczy wyjąć mechanizm oraz wyczyścić ręcznie lub w pralce. Ponadto, w rozszerzonej wersji znajduje się czujnik snu, który wyłapuje dźwięki z otoczenia i uaktywnia się w momencie, gdy pojawia się ryzyko przebudzenia się maluszka.

Rodzaje szumów

Każdy Szumiś jest wyposażony w pięć rodzajów szumu. Pierwszy z nich to szum przypominający dźwięk suszarki do włosów – na wiele dzieci działa doskonale, o czym na własnej skórze przekonała się właścicielka firmy. Drugim dźwiękiem do wyboru jest szum o niższych częstotliwościach, który świetnie sprawdza się w momencie, gdy pociecha znajduje się w początkowej fazie snu. Kolejne dwa rodzaje dźwięków to szum fal morskich oraz padającego deszczu. Ostatni, bardzo często wybierany, to szum wód płodowych z bijącym sercem, który lepiej niż cokolwiek innego odwzorowuje dźwięki, do których noworodek jest przyzwyczajony.

Jeśli chcesz sprawdzić, czy Szumisie sprawdzą się również w przypadku Twojego dziecka, odwiedź stronę Sleeping House. W sklepie internetowym znajduje się bowiem wiele modeli do wyboru, które mogą odmienić życie zarówno maluszka, jak i jego rodziców.