Ile użytkowników, tyle potrzeb – jeden produkt nie jest w stanie spełnić wymagań wszystkich potencjalnych klientów, ale może zaspokoić potrzeby dużej części z nich. Taki właśnie jest Hilding Makarena, który jest produktem idealnym dla par, ale nie tylko – świetnie sprawdzi się w sypialni u osób o szczególnych wymaganiach związanych z dolegliwościami bólowymi lub u seniorów.

Wyrób o potwierdzonych właściwościach prozdrowotnych

Skąd wiadomo, że dany materac naprawdę jest warty swojej ceny? Świadczą o tym między innymi przyznane certyfikaty – nie każdy produkt je posiada, ale są szczególnie ważne wtedy, gdy mowa o statusie produktu medycznego. Hilding Makarena posiada takie wyróżnienie – oznacza to, że spełnia wszystkie restrykcyjne wymagania dotyczące bezpieczeństwa użytkownika, jak i ochrony środowiska. Wyróżnia się również certyfikatem Oeko-Tex Standard 100, który jest znakiem gwarantującym bezpieczeństwo tekstyliów. To znaczy, że wyrób jest wolny od substancji szkodliwych w stężeniach, które mogą mieć negatywny wpływ na zdrowie człowieka. Jest to także dowód na to, że tkanina wykorzystana do produkcji materaca spełnia wysoko humanoekologiczne wymagania. Model został doceniony również przez Laboratorium Sleep-Lab oraz szwajcarski Instytut AEH – na podstawie dogłębnych testów i specjalistycznej analizy uzyskał certyfikat jakości. Jest to wyróżnienie, które potwierdza, że wyrób spełnia najwyższe standardy w zakresie czterech najważniejszych czynników zapewniających zdrowy i komfortowy sen. Mowa tutaj oczywiście o ergonomii, higienie, klimacie i trwałości.

Komfortowy materac na lata

Hilding Makarena - materac o statusie wyrobu medycznego dla parWnętrze modelu Hilding Makarena to innowacyjne połączenie sprężyn multipocket i pianki lateksowej, termoelastycznej oraz FlexiFoam. Producentowi zależało na tym, aby ruchy osoby, z którą się sypia były nieodczuwalne – wiele osób skarży się bowiem na sen przerywany spowodowany wstającym wcześniej partnerem lub nadmierną ilością zmian pozycji w trakcie snu. Właśnie dlatego powstało nowoczesne rozwiązanie, które charakteryzuje się sprężynami o niewielkiej średnicy ułożonymi w dużym zagęszczeniu. Umieszczenie każdej z nich w osobnej kieszonce pozwala na indywidualną pracę i niespotykaną elastyczność punktową. Pianka FlexiFoam to z kolei gwarancja elastyczności i plastyczności. Jest to materiał, który idealnie dopasowuje się do ciała użytkownika i zapewnia mu komfort oraz regenerację. Pianka lateksowa zapewnia wsparcie dla kręgosłupa oraz wpływa na wytrzymałość materaca, a pianka termoelastyczna reaguje na ciepło i nacisk ciała idealnie dopasowując się do kształtu sylwetki. Materace Hilding to produkty objęte piętnastoletnią gwarancją obejmującą odkształcenia oraz nieprawidłową pracę.

Dwa pokrowce do wyboru

Hilding Makarena jest dostępny w dwóch pokrowcach stworzonych w taki sposób, aby były możliwie jak najbardziej funkcjonalne. Oba można prać w pralce, a cały proces jest znacznie ułatwiony i przyspieszony dzięki funkcjonalnemu zamkowi rozdzielczemu. Pierwsza opcja to pokrowiec Elips wykonany z wysoko elastycznej, przyjemnej w dotyku dzianiny. Charakteryzuje się bardzo dobrą jakością wykonania i niespotykaną trwałością. Druga możliwość – pokrowiec Merced – to tkanina o innowacyjnych właściwościach i wyjątkowym designie. Zapewnia wysoki komfort snu i jest łatwy w utrzymaniu.

Poszukiwania idealnego materaca dla par właśnie teraz mogą się zakończyć! Jeśli wszystkie powyższe właściwości materaca Hilding Makarena brzmią zachęcająco, nie ma się nad czym zastanawiać – to najlepszy wybór.

 

Materac polecany przez: https://www.zdrowykregoslup.pl/