Od najmłodszych lat mówi się, aby dbać o zdrowie w jak największym stopniu – w końcu nie da się go kupić, jak wielu rzeczy w dzisiejszych czasach. Właśnie dlatego każdy człowiek powinien zwracać szczególną uwagę na rodzaj materaca, na którym przesypia mniej więcej ⅓ doby. Jednym z najlepszych materacy z oferty Hilding jest Hilding Rumba, który zaliczany jest jako materac medyczny. Co to oznacza? 

Czym jest materac medyczny Hilding Rumba?

Materace medyczne – wyjątkowe produkty, które w niesamowity sposób dbają o zdrowie oraz komfort użytkownika. Wszystko to za sprawą idealnego wsparcia, jakie zapewniają kręgosłupowi w ciągu całej nocy. Hilding Rumba jako materac medyczny podpiera sylwetkę tam, gdzie trzeba, jednocześnie w idealny sposób dostosowując się do ciała i nie wywierając na niego dodatkowego nacisku. Taki materac w znacznym stopniu potrafi zniwelować ból wynikający z wszelkiego rodzaju schorzeń kręgosłupa, które u człowieka rozwijać się mogą np. poprzez siedzący tryb życia. Materace do spania mogą pełnić różne role, dlatego Hilding Rumba świetnie odnajdzie się nie tylko jako zwykły materac, ale także rehabilitacyjny czy przeciwodleżynowy. Wszystkie właściwości materaca medycznego Hilding Rumba zostały potwierdzone restrykcyjnymi testami oraz badaniami medycznymi. Jednak to nie wszystko, co oferuje ten wyjątkowy materac!

Jakie właściwości posiada Hilding Rumba?

Zdrowy sen na materacu medycznym Hilding RumbaHilding Rumba zbudowany został na bazie dwóch innowacyjnych pianek. Główną bazę stanowi pianka Velvet Touch, która odpowiada za wysoką sprężystość, wytrzymałość oraz odporność na odkształcenia, a jednocześnie zapewnia stabilne podparcie dla kręgosłupa. Na niej umieszczono piankę Visco, która reaguje na temperaturę oraz nacisk ciała użytkownika, przez co w idealny sposób dopasowuje się do anatomicznej budowy. Dodatkowo odpowiada ona za wyjątkową miękkość i wrażenie otulenia. Zastosowanie pianek w Hilding Rumba sprawia, że jest on lekki i łatwy w transporcie. Jak wszystkie materace Hilding wyprodukowany został z bezpiecznych dla zdrowia materiałów, które również nie wywołują reakcji alergicznych. W celu zachowania najwyższego stopnia higieny zastosowano specjalne profilowania oraz nacięcia, jednak to nie wszystko. Hilding Rumba ubrany może być w pokrowiec Elips cechujący się wysoką trwałością oraz łatwością w utrzymaniu czystości lub pokrowiec Velur, który został poddany specjalnej impregnacji hamującej tworzenie oraz gromadzenie się niebezpiecznych pleśni i roztoczy.

Hilding Rumba rekomendowany dla… 

Hilding Rumba idealnie sprawdzi się w każdej sypialni. Dlaczego? Otóż posiada on wiele cech, które odpowiadają szerokiemu gronu odbiorców, w tym:

  • alergikom,
  • osobom z problemami z kręgosłupem,
  • parom, w tym parom o dużej różnicy w wadze,
  • singlom,
  • osobom z łóżkiem posiadającym stelaż regulowany.

Hilding Rumba to produkt posiadający certyfikat AEH. Potwierdza on jego wyjątkowe właściwości oraz wysoką jakość, przez co jest świetnym wyborem dla każdego! Niezależnie od stanu zdrowia – zarówno pod względem alergii, jak i stanu kręgosłupa przyniesie spokojny i higieniczny sen. Zdrowe warunki i komfortowy odpoczynek możliwy jest tylko z Hilding Rumba!